PROGRAM ODRA ZABAVE IN SMEHA

Program Odra zabave in smeha

Lokacija: DVORANA A2

*Organizator si pridržuje pravico do sprememb v programu.

 

 

SOBOTA, 14. SEPTEMBER 2019

 

10.00–11.00    Plesno mesto: Revija Plesnega mesta
 
11.05–11.20    Plesni klub Jasmin Kočevje: Zaplešimo!
 
11.25–12.00    Magični teater Jabadabadu: Čarodej Toni
 
12.05–12.20    KUD Ansambel ljubljanskih mažoret: Mažoretke
 
12.25–12.40    Zapleši z Aljo: Plesni nastop skupine Zapleši z Aljo
 
12.45–13.00    Športno društvo Olimp: S plesom okrog sveta
 
14.00–14.30    Čarovnik Sam Sebastian: Cirkus Hokus Pokus
 
14.35–14.50    Judo klub Sankaku & Sokol Ljubljana: Judo za vse
 
15.00–16.00    Challe Salle
 
16.30–17.00    KUKUC gledališče:  Maša in Medved
 
17.20–17.35    Impulz dance studio: Plesni studio Impulz v akciji
 
17.50–18.05    ŠD Tabor: Nastop sabljačev iz Športnega društva Tabor
 
18.20–18.50    Bend Neutral: Žur na odru!

 

 

 

NEDELJA, 15. SEPTEMBER 2019

 
9.40–9.55        Športni klub Bleščica: Ritmična gimnastika
 
10.05–10.20    Sabljaški klub Ljubljana: Predstavitev sabljanja in sabljaške borbe
 
10.30–10.50    Čarovnik Sam Sebastian: Cirkus Hokus Pokus
 
10.55–11.35    Artifex: Plesna šola Artifex in Fortnite delavnica
           
11.40–12.00    Mimi plesni center: Show for you
 
12.05–12.40    Magični teater Jabadabadu: Čarodej Toni
 
12.45–13.00    Twirling klub logaških mažoret: Murenčki & Nobody's perfect
 
14.00–14.40    Pionirski dom: Predstava Ješ, Jež?
 
14.50–15.20    Timmy kids TV: Migamo, pojemo, rišemo, beremo - nekaj za vse!
 
15.35–15.55    Ples Plus: Predstavitev točk Plesne šole Ples plus
           
16.00–17.00    Ribič Pepe
 
17.10–17.25    Baletni studio Anabela: Baletne rožice
 
17.30–17.50    Klub za ritmično gimnastiko Šiška: Nastop članic ritmične gimnastike Šiška
 
17. 55–18.05   Ladies Dance Team – Junior Ladies: Plesno navijaški nastop Junior Ladies
 
18.10–18.25    Žongler Piko Jakob: Žonglerska predstava
 
18.35–18.50    ŠKD Frklje: Plesne točke ŠKD Frklje