Oder smeha in zabave

Lokacija: steklena dvorana/C

*Organizator si pridržuje pravico do sprememb v programu.

 

PETEK, 14. SEPTEMBER 2018

 

09.15–10.00     Uprava RS za zaščito in reševanje in gledališče FRU FRU:Lutkovna predstava Pikec Ježek in gasilko Jež

10.20–10.40     Osnovna šola Livada:Bežimo, tecimo

10.50–11.10     Učenci OŠ Loka Črnomelj: Smrduljina klet

11.20–12.05     Atelje SLIKOVEDKE, kamišibaj gledališče: Tri zgodbe: Ovčka Olga,Kako je izginila hruška, Kako je izginila hruška? O čarovnici, ki je izgubila metlo.

14.00–14.05     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

14.55–15.00     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

15.10–15.30     Društvo  vesele nogice:Pogovarjam se brez besed

15.40–16.00     Judo klub Bežigrad: Judo in samoobramba v izvedbi Judo kluba Bežigrad

16.05–16.10     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

16.15–16.40     Klovn Žare: predstava

16.50–17.00     Zasebni vrtec Pingvin: Lačna gosenica

17.10–17.40     MARJAN -mali BU: Rajanje in glasbena zabava za otroke

17.50–18.10     Čarodej Toni: Najlepše čarovnije čarodeja Tonija

18.20−18.30     Alina Julia Jagić: Ne bodi kot drugi (priredba pesmi:Ditka Čepin)

18.35−18.40     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

 

SOBOTA, 15. SEPTEMBER 2018

 

09.25–09.45     KUD Ansambel ljubljanskih mažoret: Mažoretke, plesni nastop

10.00–10.45     Nastop skupine ARTIFEX

10.50–10.55     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

11.00–11.15     Libero dance center: Revija plesalcev Libero dance centra

11.20–11.40     VRTEC Sonček pri OŠ Šmarjeta: Singing in the rain

11.45–11.50     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

12.00–12.20     Judo klub Bežigrad: Judo in samoobramba v izvedbi Judo kluba Bežigrad

12.25–12.35     ŠD Sokol Bežigrad: Demonstracija gimnastičnih prvin (stoje, kolesa na "jurčku")

12.40–12.45     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

14.15–14.30     Sabljaški klub Ljubljana: Prikaz sabljaške borbe

14.35–14.40     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

14.45–14.50     Minicity: nagovor Mini city-ja

15.00–15.50     Gledališče Ku Kuc: Maša in medved

16.10–16.40     Libero dance center: Libi plesna urica za najmlajše

16.50–17.05     T-Studio: Predstavitev plesnih skupin

17.25–17.45     Čarodej Toni: Najlepše čarovnije čarodeja Tonija

17.50–17.55     Anabela: Male baletke

18.00–18.10     Otroška folklorna skupina Židan parazol: Koline

18.15–18.20     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

 

NEDELJA, 16. SEPTEMBER 2018

 

09.45–09.50     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

10.00–10.20     Libero dance center: Joga za otroke

10.30–10.45     Go-Breakers Juniors& Dragons Breakers: Plesni nastop

11.00–11.25      ŠKD Capoeira Slovenija: Capoeira

11.35–11.45      Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

12.00–12.05     Skupina Kadet krških mažoretk: Plesni nastop – mažoretke

12.10–12.15     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

12.20–12.25     Sabljaški klub Ljubljana: Prikaz sabljaške borbe

14.00–14.05     Alina Julia Jagić: Kakor ptica, kakor pesem (priredba pesmi: Nuša Derenda)

14.10–14.20     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

14.25–15.05     Libero dance center: Vse kar moraš vedeti o baletkah (s seboj prinesi svoje krilce in zapleši z nami)

15.10–15.15     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

15.25–15.50     Čarovnik Mare Čare: Čarovniška predstava

15.55–16.00     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

16.05–16.35     Libero dance center: Libi plesna urica za najmlajše

16.40–17.10     Plesno mesto: Revija plesnega mesta

17.15–17.20     Minicity: nagovor Mini city-ja

17.25–17.45     Čarodej Toni: Najlepše čarovnije čarodeja Tonija

17.50–17.55     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

Lokacija: prostor Bazarkov oder, Steklena dvorana/C

*Organizator si pridržuje pravico do sprememb v programu.

 

PETEK, 8. SEPTEMBER 2017

9.15–10.00   Uprava RS za zaščito in reševanje in gledališče FRU FRU: Lutkovna predstava Pikec Ježek in gasilko Jež
10.20–10.40    Slon Bansi, maskota otroškega portala RTV Slovenija:Eko Bansi
11.00–11.40   Gledališče Ku-kuc: Cepecepetavček
12.00–12.20   Slon Bansi, maskota otroškega portala RTV Slovenija: Bansi v prometu
12.25–12.40   Smrkci and Company: Smrkcem je prezgodaj zbežalo poletje in cup song
12.45–13.00   O.Š. Elvire Vatovec Prade, podružnica Sv. Anton: Nastop otroškega pevskega zbora
13.40–14.00   Slon Bansi, maskota otroškega portala RTV Slovenija: Bansi pri zdravniku za živali
14.40–14.55   Judo klub Bežigrad: Predstavitev juda in samoobrambe
15.00–16.00   Čarodej Sam Sebastian:Cirkus Hokus Pokus
16.10–16.20   Pravi prijatelji AMZS: Druženje s pravimi prijatelji
16.30–17.30   Družinsko gledališče Kolenc: Kekec in Pehta

 

 

 

         

    

                                    

 

SOBOTA, 9. SEPTEMBER 2017

9.45–10.15   Nipke, Trkaj in Artifex
11.00–12.00   Čarodej Sam Sebastian:Cirkus Hokus Pokus
14.15–14.45   Marjan Uljan, Malibu: Pevsko-animacijski nastop
15.00–15.15   Judo klub Bežigrad: Predstavitev juda in samoobrambe
15.20–15.30   Pravi prijatelji AMZS: Druženje s pravimi prijatelji
16.10–16.50   Gledališče Ku-Kuc: Maša in Medved
17.15–17.40   Plesni studio Tina: Predstavitev plesnega studia Tina

       

       

      

    

 

 

NEDELJA, 10. SEPTEMBER 2017

9.45–9.55   Pravi prijatelji AMZS: Druženje s pravimi prijatelji
10.00–11.00   Družinsko gledališče Kolenc: Martin Krpan
11.15–11.30   Baletne vile, Baletni studio Anabela
11.35–11.40   Mini in Male zmajčice: Nastop Mini in Malih zmajčic
11.45–12.00   Magični teater Jaba-daba-du: Čarodej Toni
14.00–14.30   Marjan Uljan, Malibu: Pevsko-animacijski nastop
14.30–15.30   Male Zmajčice: Nastop malih Zmajčic
15.30–18.00   ZAKLJUČNI KONCERT 12. OTROŠKEGA BAZARJA
    Plesna animacija s Plesnim mestom
    Talking Tom
    Koncert Čukov
    razglasitev Naj razstavljavca
    podelitev nagrade - leseno otroško igralo