Bazarkov oder

Arhiv programa (2016)


Lokacija: prostor Bazarkov oder, Steklena dvorana/C

*Organizator si pridržuje pravico do sprememb v programu.

 

PETEK, 9. SEPTEMBER 2016

9.15– 9.50         Uprava RS za zaščito in reševanje in gledališče FRU FRU:
                              Lutkovna predstava Pikec Ježek in gasilko Jež

10.00–10.15      Libero dance center (animacija pod odrom): Fotografiranje s priljubljenimi otroškimi junaki

10.20–10.45      O.Š. Livada: Livada pleše, poje in tolče

11.00–11.20      O.Š. Mirana Jarca Črnomelj: Juri Muri v Afriki

11.30–11.40      O.Š. Loka Črnomelj: O račku, ki se je učil peti

11.55–12.15      O.Š. Dob: Volk in sedem kozličkov

12.25–13.00      Libero dance center: Nastop svetovnih prvakov

15.00–15.20      Šentjakobsko gledališče: Zlatko, Zoja in darila

15.20–15.40      Libero dance center (animacija pod odrom): Nagradna igra

15.50–16.05      Pravi prijatelji AMZS: Druženje s pravimi prijatelji

16.30–17.30      Gledališče KU-KUC: Igrana predstava po istoimenski risanki MAŠA IN MEDVED

17.45–18.00      Ewopharma: Dogodivščine Norega Znanstvenika in Pike Nogavičke

18.00–18.30      Plesna skupina Wild West: Škornji, klobuki in country glasba

 

SOBOTA, 10. SEPTEMBER 2016

9.20–9.40          Šentjakobsko gledališče: Zlatko, Zoja in darila

9.40–10.00        Libero dance center (animacija pod odrom):
                             
Libi plesna animacija in plesni foto natečaj z Libero dance centrom

10.20–10.40      Ewopharma: Dogodivščine Norega Znanstvenika in Pike Nogavičke

11.45–12.05      POŠ Vrhpolje-podaljšano bivanje: Volk in sedem kozličkov

12.15–12.30      O.Š. Jurija Vega Moravče-podaljšano bivanje: Metuljev drugi rojstni dan

12.40–12.55      O.Š. Jurija Vege Moravče: Obiskali so nas marsovci

13.10–13.25      Vrtec Sonček pri O.Š. Šmarjeta:
                              Venček travniških pesmi in plesni nastop ob pesmici Pleši, pleši črni kos

13.35–14.00      Pihalni orkester Bežigrad: Postani godbenik

15.10–15.45      Zavod Varna pot: S pikapoko na pot, da ne bo nezgod

15.50–16.05      Pravi prijatelji AMZS: Druženje s pravimi prijatelji

16.15–16.30      Ewopharma: Dogodivščine Norega Znanstvenika in Pike Nogavičke

16.40–17.00      Libero dance center: Plesna revija prvakov Libero dance centra

17.00–18.00      Družinsko gledališče Kolenc: Igrana predstava MAČEK MURI išče kroniko

18.00–19.00      Družinsko gledališče Kolenc: Fotografiranje z Mačkom Murijem

 

NEDELJA, 11. SEPTEMBER 2016

 9.15–9.45         Mažoretni in twirling klub Kranj: Twirling baton

10.00–10.40      LEDENA BALETNA PRAVLJICA Z LIBERO DANCE CENTROM (s seboj prinesite baletno krilce)

10.50–11.05      Ewopharma: Dogodivščine Norega Znanstvenika in Pike Nogavičke

11.10–11.25      Magični teater Jaba-daba-du: Čarodej Toni

11.35–11.50      Pravi prijatelji AMZS: Druženje s pravimi prijatelji

12.10–12.40      Male Zmajčice: Nastop malih Zmajčic

13.00–14.00      ŠKD POM PON 2000: Zaplešite s plesno skupino Ladies

14.00–15.00      Olimpijski komite Slovenije: Olimpijska urica z Brigito Bukovec

15.20–15.40      Libero dance center: Plesna revija prvakov Libero dance centra

15.45–17.00      KONCERT RIBIČA PEPETA Z REVIJO PLESNEGA MESTA