Oder smeha in zabave

Lokacija: steklena dvorana/C

*Organizator si pridržuje pravico do sprememb v programu.

 

PETEK, 14. SEPTEMBER 2018

 

09.15–10.00     Uprava RS za zaščito in reševanje in gledališče FRU FRU:Lutkovna predstava Pikec Ježek in gasilko Jež

10.20–10.40     Osnovna šola Livada:Bežimo, tecimo

10.50–11.10     Učenci OŠ Loka Črnomelj: Smrduljina klet

11.20–12.05     Atelje SLIKOVEDKE, kamišibaj gledališče: Tri zgodbe: Ovčka Olga,Kako je izginila hruška, Kako je izginila hruška? O čarovnici, ki je izgubila metlo.

14.00–14.05     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

14.55–15.00     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

15.10–15.30     Društvo  vesele nogice:Pogovarjam se brez besed

15.40–16.00     Judo klub Bežigrad: Judo in samoobramba v izvedbi Judo kluba Bežigrad

16.05–16.10     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

16.15–16.40     Klovn Žare: predstava

16.50–17.00     Zasebni vrtec Pingvin: Lačna gosenica

17.10–17.40     MARJAN -mali BU: Rajanje in glasbena zabava za otroke

17.50–18.10     Čarodej Toni: Najlepše čarovnije čarodeja Tonija

18.20−18.30     Alina Julia Jagić: Ne bodi kot drugi (priredba pesmi:Ditka Čepin)

18.35−18.40     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

 

SOBOTA, 15. SEPTEMBER 2018

 

09.25–09.45     KUD Ansambel ljubljanskih mažoret: Mažoretke, plesni nastop

10.00–10.45     Nastop skupine ARTIFEX

10.50–10.55     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

11.00–11.15     Libero dance center: Revija plesalcev Libero dance centra

11.20–11.40     VRTEC Sonček pri OŠ Šmarjeta: Singing in the rain

11.45–11.50     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

12.00–12.20     Judo klub Bežigrad: Judo in samoobramba v izvedbi Judo kluba Bežigrad

12.25–12.35     ŠD Sokol Bežigrad: Demonstracija gimnastičnih prvin (stoje, kolesa na "jurčku")

12.40–12.45     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

14.15–14.30     Sabljaški klub Ljubljana: Prikaz sabljaške borbe

14.35–14.40     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

14.45–14.50     Minicity: nagovor Mini city-ja

15.00–15.50     Gledališče Ku Kuc: Maša in medved

16.10–16.40     Libero dance center: Libi plesna urica za najmlajše

16.50–17.05     T-Studio: Predstavitev plesnih skupin

17.25–17.45     Čarodej Toni: Najlepše čarovnije čarodeja Tonija

17.50–17.55     Anabela: Male baletke

18.00–18.10     Otroška folklorna skupina Židan parazol: Koline

18.15–18.20     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

 

NEDELJA, 16. SEPTEMBER 2018

 

09.45–09.50     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

10.00–10.20     Libero dance center: Joga za otroke

10.30–10.45     Go-Breakers Juniors& Dragons Breakers: Plesni nastop

11.00–11.25      ŠKD Capoeira Slovenija: Capoeira

11.35–11.45      Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

12.00–12.05     Skupina Kadet krških mažoretk: Plesni nastop – mažoretke

12.10–12.15     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

12.20–12.25     Sabljaški klub Ljubljana: Prikaz sabljaške borbe

14.00–14.05     Alina Julia Jagić: Kakor ptica, kakor pesem (priredba pesmi: Nuša Derenda)

14.10–14.20     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

14.25–15.05     Libero dance center: Vse kar moraš vedeti o baletkah (s seboj prinesi svoje krilce in zapleši z nami)

15.10–15.15     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

15.25–15.50     Čarovnik Mare Čare: Čarovniška predstava

15.55–16.00     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

16.05–16.35     Libero dance center: Libi plesna urica za najmlajše

16.40–17.10     Plesno mesto: Revija plesnega mesta

17.15–17.20     Minicity: nagovor Mini city-ja

17.25–17.45     Čarodej Toni: Najlepše čarovnije čarodeja Tonija

17.50–17.55     Decathlon: Decathlonovo kolo sreče

Bazarkov oder bo kot vsako leto gostil številne plesne, glasbene, gledališke nastope.

 

PETEK, 18. september 2015

9.15– 9.50       Uprava RS za zaščito in reševanje in gledališče FRU FRU:

   Lutkovna predstava Pikec Ježek in gasilko Jež

10.00–10.15    Libero dance center (animacija pod odrom): Fotografiranje s priljubljenimi otroškimi junaki

10.15–10.25    Vrtec Metulj (Zlatooki in Pisančki): Pevski nastop

10.35–10.50    OŠ Livada: Pojemo, tolčemo in šivamo veselo

11.00–11.30    Gledališče Bičikleta: Pošastozavri in jabolko spora

11.30–12.00    Libero dance center (animacija pod odrom): Fotografiranje s priljubljenimi otroškimi junaki

12.00–12.25    Družinsko gledališče Kolenc: Maček Muri išče kroniko

12.40–13.10    Zavod KU-KUC gledališče: Predstava Malina

15.00–15.20    Šentjakobsko gledališče: Zlatko, Zoja in darila

15.20–15.40    Libero dance center (animacija pod odrom): Nagradna igra

15.40–16.00    Dnevni centri aktivnosti za starejše (Pevski zbor Livada): Venček ljudskih pesmi

16.10–16.30    Libero dance center: Plesni nastop svetovnih prvakov v HIP HOPU in letošnji talenti

16.40–17.00    Jaka in Maks: Pevski nastop

17.10–17.30    Dramska skupina OŠ Mirana Jarca: Mojca Pokrajculja

17.40–18.10    Libero dance center: Libi plesna animacija za otroke

18.15–19.00    Buba center: Zumba kids animacija

SOBOTA, 19. september 2015

9.20–9.40        Šentjakobsko gledališče: Zlatko, Zoja in darila

10.00–10.15    OŠ. Jurija Vege Moravče(podaljšano bivanje–1. razred): Pikapolonica in trije metulji

10.15–10.35    OŠ. Jurija Vege Moravče (dramski krožek): Sapramiška

10.40–11.00    Libero dance center (animacija pod odrom): Fotografiranje s priljubljenimi otroškimi junaki

11.00–11.30    Kino Gledališče Bežigrad v sodelovanju z Gledališčem iz desnega žepka: Lutkovno-gledališko druženje z Lucijo Ćirović in Boštjanom Štormanom

11.50–12.10    O.Š. Žiri: Priredba igre Sreča v nesreči, Ervin Fritz

12.15–12.30    Libero dance center: Libi plesna animacija za otroke

12.40–13.00    Zveza kmetic Slovenije: Slovenske narodne pesmi

13.05–13.25    ŠKD Capoeria Slovenija: Predstavitev brazilske veščine capoeira

13.30–13.45    Medex in plesna šola Miki: Zaplešite Zum Zum ples s čebelico Sivko

15.10–15.40    Smeškov svet: Zabava s smrkci

15.50–16.20    Plesni studio Tina Ljubljana in Grosuplje: Plesni nastop

16.30–16.50    Libero dance center: Plesni nastop svetovnih prvakov v HIP HOPU in letošnji talenti

17.00–17.20    Mažoretni in twirling klub Kranj: Nastop mažoretk

17.30–17.50    Matevž Šavora: Pevski nastop

17.55–18.30    Buba center: Zumba kids animacija

NEDELJA, 20. september 2015

9.30–10.00      Libero dance center: Baletna pravljica (s seboj prinesite baletno krilce)

10.10–10.30    Savina Atai: Obraznajoga za otroke

10.40–11.00    Judo klub Bežigrad: Osnove juda in samoobrambe

11.00–11.20    Plesni klub Urška: Latinski ritmi plesnega kluba Urška

11.30–12.00    Magični teater Jaba-daba-du:  Čarodej Toni

12.15–13.00    F&B acrobaticsAkrobatska delavnica za male nadobudneže in ekstremni nastop

14.50–15.00    Male Zmajčice: Plesni nastop malih Cheer plesalk s cofi

15.00–15.30    Razred talentov: Glasbeni nastop mladih talentiranih pevcev

15.35–16.00    Libero dance center: Ledena plesna pravljica

16.00–18.00    VELIKA ROJSTNODNEVNA ZABAVA:

Nepozabna zabava z Ribičem Pepetom in plesalci Plesnega mesta, rajanje maskot in sladkanje s torto velikanko